Union Stewards

 

Boynton Beach

  • David Riggleman, Utility
  • Jonathan Cane, Public Utility
  • Roland Miller, Public Utility
  • Thomas Carpenter, Public Utility
  • Don Roberts, Parks and Recreation
  • Michael Sangetino, Public Utility UTF
  • Rob Eichorst, Criminal Investigation/PD
  • Glenn Weixler, Community Standard Specialist FD

Boca Raton

  • Tom Baiano, Utilities (Chief Steward)
  • Chris Griffin, Ocean Rescue
  • Al Perrone, Utilities

Delray Beach

  • Andrew Rayfield, Fleet (Chief Steward)
  • Paul Stangarelli, City Garage (Worksite Leader)
  • Lukeel Jackson, Parks and Recreation

Orlando

  • Donald Graham
  • Josh Willis

Palm Beach County Schools

  • Sabrina Adolphin, ECP (Village Academy)
  • Donna Barach, Para Pro (Park Vista High School)
  • Marie Line Joseph, Para Pro (Jaeger Middle)
  • Jane Brown Transportation (South Compound)
  • Debra Walker, Transportation (West Compound)
  • Carry Alderman, Transportation (East Compound)
  • Frantz Lucien, Transportation (South Compound)
  • Jacquelin D. Griffith, Transportation (North Compound)
  • Cassandra Johnson, Transportation (Royal Palm)
  • Joyce Lynch, Transportation (Royal Palm)
  • Donna Schendera, Food Service Manager (Floating Manager)
  • Renee Hightower, Transportation (North Compound)
  • Rhonda Miller, Transportation (South Compound)
  • Virginia Brooks, Transportation (South Compound)
  • Henry Edward, Transportation (East Compound)
  • Cathy Montz, Transportation (East Compound)
  • Ute Hass, (Food service Worker)
  • Evangeline Patterson, Transportation (East Compound)
  • Debra McGraw, Transportation (East Compound)
  • Nalinie Sign, Para Pro (Royal Palm School)
  • Doris Monttley, (Maintenance Department)
  • Shonique Mottley, (Maintenance Department)
  • Jeff Sears, (Maintenance Department)
  • Sir Howard McKinon, (North Compound)
  • Lenum Fields, (Head Custodian)
  • Stacy Graham, (South Compound)

Palm Beach Gardens

  • Norman Chabre, Parks and Recreation
  • Sam Barlow, Parks and Recreation
  • Ralph Elkins, Parks Dept.
  • Kevin Ray, Public Works (Stew/Advisory Council)

Palm Tran

  • Michael Hightower (Chapter Chair)
  • Julio Valega
  • Jore Torres
  • Wilfredo Santiago
  • Enrique Rente
  • Pedro Sos
  • Lloyd Sebro

Pinellas County Schools

  • Richard “Mac” MacDonald
  • Rebecca “Becky” Dean
  • Katherine Harriel
  • Katrina Peterson
  • Brian Wilson
  • Mike Plott
  • Jerry Workman

Pinellas Suncoast Transit Authority

  • Joe Yacone

Riviera Beach

  • Jennifer Lagomasino, Crime Scene
  • Jennifer Klenk Finance Department
  • Catina Jordan-Johnson, Police Dispatch
  • Simone Davidson, Parks and Rec n NPA Planner
  • Norman Williams, Police Code ENF (Stew/Advisory Council)

St Petersburg

  • Cricket Brehm, Parks & Rec / Water Resources
  • Kelly Leavens, Water Resources
  • Brenda l. Aldahondo, Police
  • Kevin Jackson, Pavement & Traffic
  • Robin Conyers, Police
  • Peter Fritsch, Municipal Services
  • Tim Ott, Water Resources
  • Robert Gordon, Sanitation
  • Patrick Jenkins, Sanitation
  • Kim Weiss, Libraries

West Palm Beach

  • Christopher Mclendon, Water Treatment Plant
  • Cathy Widdoes, Emergency Comm Spec III
  • Allen Sutton, Parking Dept.
  • Dan Kempa, Water Dept.
  • Patrick Tranchese, Streets
  • Bonnie Kamp, Water Treatment Plant (Stew/Advisory Council)
  • Keith Jones, Sanitation

Village of Palm Springs

  • John Brown, Utilities
  • Thairone Blanchette, Utilities
  • Neal Tuminski, Utilities (Stew/Advisory Council)